נועם פרנט

רכב אישי: גייפ רנגלר נשוי לטליה, אבא ליובל וגל, גר בתל אביב מנהל ובעלים של חברת לניהול פרוייקטים והנדסת מערכות בתחום מערכות תחבורה, מערכות טכנולוגיות ובתחום ההפעלה. אוהב ארץ ישראל, טבע, נוף, מדבר, הרים, נחלים ובעיקר אוהב טיולים ואת החיים. מאמין באנשים, אושר, שמחה, התמדה, תעוזה, נחישות, השקעה ולימוד שמביאים להגשמה והצלחה. מקצוענות זה מקצוע.

המשך >>
ניר אלטשולר

רכב אישי: פורד ברונקו בן 46, מהוד-השרון. יזם ומנכ"ל של חברות מכשור רפואי וביוטכנולוגיה. אוהב את השלווה המדברית ואת החיים הטובים. תחביבים: נהיגת שטח, צלילה, סקי, מצנחי רחיפה…ומסיבות.

המשך >>
oren אורן אהרון מדריך

רכב אישי: מיצובישי פאג'רו יליד 1971, מתגורר במושב נבטים החיבור של אהבת אדם ואהבת הטבע הוא הדרך שלי, וכשכל זה משתלב בארבע על ארבע בשבילים- זה פשוט קסם. הרגע הזה, שיורדים מהכביש אל השביל המפותל, החיוך שנפתח לאוויר הנקי זה הרגע… ובקיצור, כדברי דוקטור סוס- אִם יוֹצְאִים (ביחד) מַגִּיעִים לִמְקוֹמוֹת נִפְלָאִים!

המשך >>
מדריך - אלון שואבי

רכב אישי – לנדרובר דיסקברי4  בן 47, גר בהרצליה נשוי לאורלי ואבא לעומרי והגר. מעצב מוצר עצמאי עם צורך בלתי נשלט לפרק ולהרכיב דברים. חובב טבע, בעיקר מדבר ומעדיף זחילה על סלעים מהחלקה על בוץ. מברך כל יום על ההחלטה לקנות ג'יפ ולצאת למרחבים בשטח.

המשך >>
רון פלד - מדריך

רכב אישי: לנד קרוזר 120. יליד 1986, מתגורר בתל-אביב, עם ה-כלב, אקילה. תחביבים: טיולים בטבע, אם זה ברגל ואם זה בג׳יפ, סרטים, היסטוריה ומור״קים, צפר חובב. במהלך השבוע עובד כמתכנת בחברת סייבר ובספ״ש מקפיד לצאת לטייל בשטח, בעדיפות לרמת הגולן או אזור הדרום. תמיד שמח להכיר מקומות חדשים וסיפורים מקומיים שפחות מוכרים לכלל. אוהב את

המשך >>
yuval rosenberg

רכב אישי: פורסטר XS שנת 2022. תחביבים: טיולי שטח, נהיגה, הליכה , רפטינג ועוד. מוסיקה מכל הכיוונים. מתגורר בכפר האורנים, נשוי לגילי, אב לעומר, תום וזהר. אל"מ במילואים , יועץ בטחוני מדריך טיולי ג'יפים בחו"ל, ואיש חינוך במשפט אחד: אוהב אנשים, נופים, מים, הסטוריה וכל מה שקשור למדינתינו המדהימה.

המשך >>
אבנר ארנשטיין מדריך

רכב אישי: טויוטה לנדקרוזר יליד 1975 , גר ברחובות , נשוי לאליה ואבא לאופיר, איתי ואדר. עובד בתחום ההייטק בתעשיית הדפוס הדיגיטלי. אוהב את השטח וטיולי ג'יפים כדרך לראות את הארץ ומאוהב במדבר. בשעות הפנאי עושה ספורט ומנגן ג'אז על הגיטרה.

המשך >>