אודות יואב קווה והאתר שבילים

חברת שבילים נוסדה בשנת 2005 על-ידי יואב קווה (הבלוג של יואב קווה באתר שבילים)
YOAV KAVEH יואב קווה
יואב קווה

קווה נדבק בחיידק המוטורי בגיל חמש, ומאז הוא רוכב ונוהג על כל מה שזז ומרעיש: אופנועי שטח וכביש, קארטינג, מכוניות משפחתיות, מכוניות ספורט, רכבי שטח, משאיות קלות.  יש לנו ניסיון רב בהובלת קבוצות מטיילים בשטח ובהדרכת נהגי שטח מתחילים ומתקדמים במגוון רחב של כלי רכב.

הספרים של יואב קווה / צילומי עטיפה

קווה הוא עיתונאי מקצועי מאז תחילת שנות התשעים, פרסם חוות דעת ומבחני דרכים למכוניות חדשות בעיתון "הארץ" – (ריכוז הכתבות של יואב קווה בהארץ).
ספר המסלולים הראשון פרי עטו יצא לאור בשנת 2005 בהוצאת מפה. מאז יצאו לאור שלושה ספרי מסלולים נוספים והמדריך השלם לג'יפאות ישראלית.


כתבה מתאגיד השידור הישראלי (כאן 11)

יואב קווה צבא צה"ל ג'פס M151

יואב קווה, 1988. בקעת ים המלח

דייהטסו טריוס מעלה יאיר

יואב קווה, 2006. מטפס את מעלה יאיר בדייהטסו טריוס / צילום: ניר כפרי

פורד ברונקו

יואב קווה, 2022. פורד ברונקו במעלה אדם

חברת שבילים מונה למעלה מ-20 מדריכים פעילים. כל המדריכים בחברה הם בוגרים של קורס "מוסמך שטח" להכשרת מובילי קבוצות.
החברה עוסקת בהובלת טיולי 4X4 בכל רחבי הארץ וגם בחו"ל – טיולי 4X4 בנהיגה עצמית ברחבי העולם. החברה עוסקת בהדרכות נהיגה בשטח ללקוחות פרטיים וגופים מוסדיים ובטחוניים.
הסלוגן שלנו הוא "שבילים 4X4 – בדרך ארץ". אנחנו מאמינים בג'יפאות אחראית, תוך הקפדה על בטיחות ושמירת הטבע והסביבה.

testimonials shvilim

מטיילים עם חברת שבילים (מועדון איסוזו טרופר)

מה מטיילים חושבים על חברת שבילים?

אביהו ל. (סובארו פורסטר): "אנחנו מטיילים עם חברת " שבילים" במשך שנה. המדריכים ברמה מאוד גבוהה מבחינת התוכן שהם מעבירים ,וגם מסבירי פנים ואנשים שכייף לטייל איתם. המסלולים מלאי עיניין ונקודות חמד. בטיולים הגענו למקומות שלבד לעולם לא הייתי מעז לנסוע אליהם , וגם במעברים טכניים קשים טוב שיש על מי לסמוך. אני ממליץ בחום לכל בעל רכב שטח רך/ קשוח".

יערה ק. (טויוטה לנדקרוזר): "פתאום מצאנו משפחה חדשה! אנחנו זוג בני 60+, חובבי טבע וטיולים. לפני שנה התחלנו לטייל עם שבילים ומאז יש לנו משפחה חמה עוטפת ואוהבת, משפחת שבילים.י צאנו כבר למסעות של 6, 3, 2, ימים או יום אחד, ובכל פעם נהננו מחדש ממסלולים מיוחדים, עם אתגרי נהיגה, הדרכה והכוונה מעולים ע"י המדריך אמנון רון ושאר הצוות המקסים של שבילים. מממליצה בחום".

ערן .פ. (מיצובישי פאג'רו): "זאת הפעם השניה שאני מצטרף לטיול של חברת שבילים, אני מוכרח לציין את המקצועיות של המדריכים, האכפתיות והעזרה שלהם בדרך לכול אחד ואחת, עם הרבה סובלנות ותמיכה הם מצליחים לגרום לכול המשתתפים הרגשה טובה והכי חשוב סיום מוצלח של טיול ללא נזקים מיותרים. תודה לכם ושנמשיך להיפגש בשבילים".

לכל תגובות המטיילים >>

         "שבילים" ויואב קווה בתקשורת:

קישורים שימושיים:
טיפים בנהיגת שטח
פייסבוק שבילים