30.11.18 סופ"ש הורה-ילד זמן איכות נטו!

לקחת סוף שבוע, להתנתק מכל המולת היום ולנצל אותו לפעילות מהנה ייחודית ומאתגרת והכל בשילוב שטח טבע וכייף משותף. טיול הורה וילד שיצא בסוף השבוע (30.11.18) בהדרכתו של ליאור אלטבט מוסמך שטח של "שבילים 4x4"

30.11.18
https://www.youtube.com/watch?v=alflkXic5Ho
https://www.youtube.com/watch?v=alflkXic5Ho

יום שישי בצומת זוהר, נפגשים ומתחילים לגשש. כל אחד מנסה למצוא את בני גילו ולהתחבר, למצוא מכנה משותף. כל מה שקרה באותו סוף שבוע העצים את החיבורים האלו והביא אותם לשיאים חדשים. תחילתו של יום שישי הייתה כמו כל יום טיול סטנדרטי לדרום ים המלח ונחל סדום. עצירה ראשונה בנחל חימר ומעבר בסלאלום של נחל סדום.

 

 

בצהריים כבר מתמקמים ומתחילים פעילות בחניון הלילה. רצף של שיתופי פעולה בין הורים לילדיהם, ילדים וילדים הורים בינם לבין עצמם – ערב רב של חיבורים והכל בקו מנחה אחד של שטח ושדאות. מסיימים את היום בא"ש לילה (ילדים שנעלמים לתוך החושך והורים שמתרווחים במעגל מול חום המדורה על בירה קרה). בפתחו של היום השני ניגשים מיד לעבודה, מכינים לחם ספרטני על גחלים וממשיכים למטווח רוגטקות משעשע.

30-11-18הורה וילד ירי רוגטקות

 

אנחנו נפרדים לשלום מהמדריך המיומן שהעביר את הפעילות ויורדים בחזרה לנסיעת שטח. נהיגת ראלי מהנה בנחל אמציהו ואתגרי נהיגה במעלה חצרה. סיום היום על קרני השמש האחרונות במכתש הקטן ו"חפירות" של חולות צבעוניים. זהו, זה נגמר ויש תחושה שרק התחלנו ולא מיצינו… אבל גם דברים טובים באים לסיומם ונאלצים להיפרד. מבטיחים לשמור על קשר ולהיפגש בהקדם על שבילים חדשים.

את הטיול הובילו ליאור אלטבט ואלדר גרינולד מוסמכי שטח של "שבילים 4×4".

לרשימת הטיולים הבאים היכנסו לקישור >>> רשימת הטיולים הבאים.