29.10.2021 שישי >

מרכס זוהר למכתש הקטן

לרכב 4X4 קשוח או רך (חלק מהדגמים)
ירידה רכס זוהר
ההרשמה בעיצומה!

דרום מדבר יהודה וצפון הערבה, מרכס זוהר למכתש הקטן דרך הר קומות - מסלול עשיר בנופים ואתגרי נהיגה. כולל סיור רגלי קצר במכתש הקטן ומפגש עם חולות צבעוניים

במורד רכס זוהר לנחל חימר, בטיפוס (וגלישה) מהר קומות ואל המכתש הקטן, נחל חצירה וצין ועד לצפון הערבה. מסלול מקסים, רווי נופים וסיפורים. לרכב שטח 4X4 רך (דגמים נבחרים) או קשוח.

נוף מדבר שיירה

נחל צין. צילום: אבנר ארנשטיין

עלות הטיול
350 שקל לרכב
שימו לב: התשלום מתבצע בעת ההרשמה.
29.10.2021 שישי
מרכס זוהר למכתש הקטן

דגמי רכב המתאימים לטיול זה:

טויוטה לנדקרוזר, מיצובישי פאג'רו, לנדרובר דיסקברי 1-2-3-4-5, סוזוקי גרנד ויטארה, סוזוקי ג'ימני, ניסאן טראנו, איסוזו טרופר, ג'יפ רנגלר, גרנד צ'רוקי, יונדאי טראקאן, סאניונג רקסטון/קוראנדו וכל רכב / טנדר עם הילוך כוח.
כמו כן – דגמי 4X4 הבאים: סובארו פורסטר, סובארו XV, דאצ'יה דאסטר, לנדרובר פרילנדר, טויוטה ראב 4 (מודלים חדשים – נהג מיומן בלבד), דייהטסו טריוס, יונדאי טוסון (שנתונים ישנים), ניסאן איקסטרייל (שנתונים חדשים – נהג מיומן).
סוזוקי ויטארה, יונדאי סנטה-פה (עד 2016), סקודה קארוק / קודיאק – נהג מיומן בלבד. 

דודג' ראם, שברולט סילברדו, פורד F350 – ניתן להשתתף. יש לקחת בחשבון שבמקרה תקלה או תקיעה, האחריות על גרירת הרכב היא על בעל הרכב.

רכב שבילים – לנהיגה עצמית שלכם!

רוצים לצרף לטיול חברים שאין להם רכב שטח?
יש לכם רכב שטח "רך" ורוצים להתנסות ברכב שטח "קשוח"?

יש לנו עבורכם פתרון!

רכב שטח קשוח מדוגם מדגם טויוטה לנדקרוזר פראדו.
הוא קשוח, גבוה ומשופר ויחד עם זאת ידידותי להפליא וקל לנהיגה.

לקוחות ממליצים

כרמית שגיב: "יצאנו אני ובתי הקטנה לטיול בסופ"ש האחרון. הארגון היה מושלם, המדריכים מקצועיים ונותנים תחושת בטחון משמעותית בנהיגה בשטח והשרו אווירה נעימה מאד. מומלץ בחום רב".

עומר סיני: "האווירה בקרב המשתתפים הייתה נהדרת, נהנינו מהמסלול, מהתחנות שבהן עצרנו לראות נופים. ההדרכה הייתה טובה מאוד, הייתה תחושה שיש על מי לסמוך. חילקו לכולם מכשירי קשר כך שיכולנו לדעת בכל רגע נתון מה קורה, ולדווח למדריך ולשאר הקבוצה".

לידור צוברי: "אין מילים לתאר את החוויה! צוות מקסים ומקצועי ביותר, סייעו , ליוו והסבירו לאורך כל הטיול. אנשים מקסימים. בקיצור אנחנו עוד נחזור..."

סובארו XV 4X4

30-11-18הורה וילד המכתש הקטן

חולות צבעוניים. סיור במכתש הקטן


עלות הטיול
350 שקל לרכב
שימו לב: התשלום מתבצע בעת ההרשמה.
29.10.2021 שישי
מרכס זוהר למכתש הקטן

שתף טיול זה בוואטסאפ >>