רכב שטח להשכרה – מה כדאי לדעת

חברת "שבילים" מציעה פתרון ייחודי: רכב שטח מקצועי לנהיגה עצמית מודרכת

https://www.youtube.com/watch?v=Sk6mHnBF4A4

חופשה בארץ יכולה להיות מהנה ביותר ואנו עדים למגמת עלייה משמעותית לאחרונה בכל הנוגע לטיולי שטח בעקבות תקופת הקורונה והמצב בו אין אפשרות לטוס לחו"ל. רכב שטח להשכרה יכול לספק לנו מענה מרגש שיגרום לנו לחקור את הארץ ולצאת בתחושת סיפוק מלאה מהחופשה שלנו. תוכלו לראות נופים מדהימים הכוללים מדבריות, יערות, חופי ים ומסלולי הרים מאתגרים – חוויה יוצאת דופן.

פראדו

נהיגה עצמית ברכב שטח משופר

אז האם ניתן לשכור בישראל רכב שטח? איך יודעים איזה רכב מומלץ ל? והאם כדאי לגשת ולהירשם לקורס נהיגה נכונה בשטח? אכן מדובר בסוגיה לא פשוטה ושאלות שכדאי לברר מראש. בעבר היו מספר חברות שהשכירו רכבי שטח. אלא שהיו לקוחות שלא ידעו לנהוג בהם כהלכה והתוצאה הייתה נזקים יקרים. חברות השכרה החליטו שהנושא לא כדאי עבורן והפסיקו להשכיר רכבי שטח.

כיום ניתן לשכור במספר חברות סובארו XV ודגמים דומים – אלא שהשוכר מתחייב בחתימתו שלא יירד עם הרכב לשטח ושאין כיסוי לכל נזק גחון. באותו אופן מציעות מספר חברות השכרה, כולל אוויס ואלדן, טנדרים 4X4 אלא שגם במקרה זה הלקוחות מתחייבים שלא לרדת לשטח וחותמים על הצהרה שאין כיסוי ביטוחי לנזקי גחון.

רכב שטח להשכרה 

חברת "שבילים 4X4" מציעה פתרון ייחודי לסוגיה של השכרת רכב עבור טיולי שטח. רכב שטח מקצועי משופר וממוגן בנהיגה עצמית לצד מדריך מוסמך. לא מדובר בהשכרת הרכב אלא בנהיגת חוויה לימודית לצד מדריך מקצועי. המדריך אחראי לניווט לאורך המסלול ודואג להנחות את הנהגים כך שינהגו בצורה נכונה ובטוחה.

אנו מספקים קורס 4 על 4 המאפשר לכם ללמוד ולהבין כיצד לתפעל רכב שטח בצורה אחראית, בטיחותית ולקבל כישורי נהיגה שילוו אתכם כל החיים. רכב השטח לנהיגה עצמית של "שבילים" הוא מסוג לנדקרוזר פראדו או טויוטה היילקס. הרכבים כוללים שיפורים רבים ביניהם: מיגון גחון, מיגוני סף, קפיצים ובולמים משופרים, הגבהה, שנורקל, כננת, פגוש מתכת ועוד.

השכרת רכב שטח כאטרקציה זוגית או משפחתית

במידה ואתם מחפשים לרכוש ליקירכם מתנה נפלאה עקב אירוע המתקרב (יום הולדת, יום נישואין וכו), מתנה שאינה שגרתית ומטרתה לספק לכם זכרונות וחוויות מלאות אדרנלין וכיף טהור – נסיעת שטח על ידי רכב המותאם לכך ללא ספק תספק את המטרות הללו.

גם אם החלטתם לצאת לחוויה משפחתית עם ילדכם, טיול בשטח הינו מקרב, מגבש ומעניק זמן איכות נפלא שאין שני. תוכלו כולכם יחדיו לחקור את השטחים המדהימים של ארצנו "ולשבור" את שגרת הבית המתישה. 
ניתן להצטרף עם הרכב והמדריך לאחד הטיולים הקיימים של חברת שבילים או לתאם טיול פרטי בכל אזור בארץ. ניתן לשלב ארוחות, לינה ופינוקים שונים לפי בחירתכם.
לקבלת פרטים נוספים:
התקשרו עכשיו 077-997-8957

למחירים לחצו כאן >>

צור קשר בוואטסאפ

צור קשר בטופס